Usuwanie awarii elektrycznych

4

Usuwanie awarii elektrycznych przez nas to stabilne i nieprzerwane dostawy elektryczności, są podstawą działania niemal wszystkich firm, szpitali, szkół oraz gospodarstw domowych. Uszkodzony kabel Warszawa oznacza poważną awarię i brak prądu, jeśli nieruchomość nie dysponuje zasilaniem awaryjnym. Precyzyjna lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych oraz ich szybka naprawa, jest w tym przypadku koniecznością. Taką usługę oferuje Państwu ZUEE Nogal. W naszej ofercie znajduje się naprawa kabli energetycznych linii średniego i niskiego napięcia, WLZ, a także linii oświetleniowych. Dysponujemy sprzętem oraz zasobami ludzkimi, pozwalającymi usunąć awarię w maksymalnym czasie 24 godzin od jej zlokalizowania. Nasze usługi są szczególnie pomocne podczas usuwania awarii napowietrznych sieci elektrycznych, powstałych wskutek mocnego wiatru czy uszkodzenia sieci przez konary i gałęzie.

 

Naprawa i usuwanie awarii elektrycznych kabli energetycznych nie jest jedyną usługą, oferowaną przez nasz zakład, w ramach utrzymania i konserwacji sieci. Wykonujemy również pomiary elektryczne i próby napięciowe dla kabli średniego i niskiego napięcia oraz linii oświetleniowych. Kolejną usługą w naszej ofercie jest wyznaczanie tras kablowych, między innymi w terenie, który będzie po raz pierwszy elektryfikowany.

 

Szybkie usuwanie awarii energetycznych Warszawa leży zarówno w interesie dostawców, jak i odbiorców energii. Jeżeli uszkodzony kabel będzie również Państwa problemem, warto wiedzieć że nasza firma może się zająć jego naprawą. Co więcej, jesteśmy w stanie zlokalizować miejsce awarii, bez względu czy jest to sieć napowietrzna czy kablowa. W celu ustalenia szczegółów wykonania zlecenia, prosimy o kontakt.

Pozostałe usługi, które oferujemy to:

  • budowa stacji kablowych,
  • budowa przyłączy energetycznych,
  • budowa linii średniego napięcia,
  • budowa linii niskiego napięcia,
  • przebudowa sieci energetycznej.