Stacje transformatorowe

zue3-nogal-elektryczny

Stacje transformatorowe są jednymi z ważniejszych elementów sieci energetycznej. Budujemy stacje transformatorowe na liniach niskiego i średniego napięcia – są to stacje zarówno kablowe, jak i napowietrzne. Wykonujemy również niezbędne pomiary energetyczne. Także zajmujemy się przygotowaniem całościowej dokumentacji prawnej, technicznej i projektowej, niezbędnej do jakiejkolwiek budowy stacji transformatorowej.

 

ZUEE Nogal jako doświadczony wykonawca, przyjmuje zlecenia zarówno od klientów indywidualnych, inwestorów komercyjnych, jak i działa w ramach umów zawartych z lokalnymi zakładami i dostawcami energii elektrycznej w mieście Warszawa.

 

Jeżeli budowa stacji transformatorowych nie jest poszukiwaną przez Państwo usługą, oferujemy również ich wynajem. Dysponujemy szeroką gamą wysokiej klasy urządzeń energetycznych o dużej wydajności i niezawodności. Krótko lub długoterminowy wynajem stacji transformatorowych napowietrznych i kontenerowych, jest naszą odpowiedzią na potrzeby firm budujących centra handlowe, osiedla mieszkaniowe czy realizujących duże inwestycje drogowe. Zapewniamy kompleksową obsługę stacji transformatorowych, obejmująca konserwację, naprawy oraz wymianę stacji na nowe.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani wybudowaniem stacje transformatorowe – kablowej lub napowietrznej lub są Państwo właścicielami takiego urządzenia, zapraszamy do kontaktu z ZUEE Nogal. Przedstawimy kompleksową ofertę, obejmującą projekt i budowę stacji transformatorowej, a także jej utrzymanie – konserwację i ewentualne naprawy na terenie Warszawy. Współpraca z naszą firmą pozwala cieszyć się stabilnymi dostawami energii, bez ryzyka długich i niespodziewanych przerw, wymagających skomplikowanych i kosztownych napraw.

ZUEE Nogal oferuje również:

  • przebudowy sieci energetycznych,
  • stacje transformatorowe Warszawa – napowietrzne i kablowe,
  • konserwacja stacji transformatorowych,
  • wynajem stacji transformatorowych,
  • wiele innych usług elektrycznych.