Budowa przyłączy energetycznych

zue2-nogal-elektryczny

Zaopatrzenie jakiekolwiek nieruchomości w energię elektryczną, wymaga wybudowania przyłączy energetycznych. Przyłącze energetyczne wykonywane jest na podstawie projektu, którego wykonaniem możemy się dla Państwa zająć. Współpracując z ZUEE Nogal, mają Państwo pewność, że wszystkie formalności zostaną należycie dopełnione. Skróci to czas na wykonanie całej inwestycji.

Przyłącze energetyczne jest elementem infrastruktury energetycznej, łączącym nieruchomość z linią przesyłową dostawcy. Od poprawności jego wykonania zależy bezpieczeństwo, jak również niezawodność w dostarczaniu energii do Państwa obiektu. Zajmując się od wielu lat budową takich przyłączy, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość prac, niezależnie od położenia Państwa nieruchomości i odległości, dzielącej ją od linii energetycznej.

Poza budową przyłączy energetycznych, zajmujemy się również wykonawstwem linii średniego i niskiego napięcia, a także budową stacji transformatorowych. Świadczymy ponadto szeroki zakres prac, związanych z utrzymaniem sieci energetycznych oraz ich konserwacją oraz modernizacją. Szczególnie polecamy usługi takie jak lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych i ich naprawa. Szybki czas wykonania pracy ma decydujące znaczenie, dla ponownego wznowienia dostaw elektryczności i przywrócenia normalnego funkcjonowania firmy lub gospodarstwa domowego.

Pozostałe usługi elektryczne oferowane przez ZUEE Nogal to:

  • przebudowy sieci energetycznych,
  • przebudowy sieci oświetleniowych,
  • budowa linii średniego napięcia,
  • budowa linii niskiego napięcia,
  • pomiary energetyczne.

Prace wykonujemy na terenie miasta Warszawa oraz terenie gmin Konstancin Jeziorna, Góra Kalwaria, Piaseczno, Tarczyn, Prażmów, Lesznowola, Pruszków, Rembertów, Otwock. Zajmujemy się również uzgodnieniami z właścicielami urządzeń energetycznych, przygotowujemy dokumentację techniczno-prawną, zawieramy umowy oraz dokonujemy koniecznych odbiorów prac.

Zapraszamy do współpracy!